Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Podziękowania od OSP

Szanowni Państwo,
Ochotnicza Straż Pożarna w Piasku pragnie serdecznie podziękować za Państwa wsparcie, którego nam udzieliliście w trakcie „Akcji Kalendarz 2014”.
Dzięki hojności mieszkańców Piasku i Czarkowa, podczas rozprowadzania kalendarzy zebraliśmy ponad 10.000 złotych.
Zebrane pieniądze, jak również przychód z tytułu 1% podatku pomogą w realizacji projektu „Adaptacja pomieszczeń przy OSP Piasek wraz z przyległym terenem na centrum kulturalne dla organizacji społecznych i mieszkańców sołectwa Piasek, oraz budowa parkingu na terenie między Strażą a Kościołem”, na który zabezpieczono również 100 tysięcy złotych w budżecie gminy Pszczyna na rok 2014.
Przypomnijmy, że nasz projekt był zgłoszony do budżetu obywatelskiego Gminy Pszczyna i mimo, że nie udało się nam zwyciężyć, Burmistrz Pszczyny wprowadził projekt do budżetu doceniając olbrzymie zaangażowanie mieszkańców, a Radni poparli wniosek.
Zachęcamy Państwa po raz kolejny do przekazania 1% podatku na Ochotniczą Straż Pożarną w Piasku.

Strażacy OSP w Piasku

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj