Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Warsztaty decoupage, od Nowego Roku w Kaniówce

Pod patronatem Miejsko Powiatowej Biblioteki Publicznej Filia w Piasku w listopadzie odbyły się warsztaty świąteczne zorganizowane dla mieszkańców naszej miejscowości.

Zajęcia decoupage prowadziła Pani, która posiada wieloletnie doświadczenie, maluje, tworzy sztukę i zajmuje się decoupagem. Tematem warsztatów były „Bombki Świąteczne”.

W warsztatach uczestniczyli dorośli jak również dzieci, którzy chcieli nauczyć się, samodzielnie wykonywać pięknie bombki.

 

Podczas warsztatów uczestnicy poznali tajniki sztuki decoupage. Pierwsza bombka była zastosowaniem spękań jednoskładnikowych, które w świetny sposób dekorują powierzchnię. Następnym krokiem było naklejenie świątecznych motywów świątecznych serwetek i oprószenie delikatnie świątecznym brokatem.


Kolejna bombka została również ozdobiona serwetką i specjalną pastą imitującą śnieg.

Do każdej ozdoby została dodana pasująca kolorystycznie wstążka.

Od Nowego Roku ruszy cykl spotkań – warsztatów decoupage na” Kaniówce”.

Pierwsze warsztaty już 17 stycznia 2014 o godz. 17 30

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów w Miejsko Powiatowej Bibliotece Publicznej Filia w Piasku pod numerem telefonu 32-448-44-11 lub osobiście w godzinach pracy biblioteki.

poniedziałek – wtorek 9 00 – 16 00

środa – piątek 10 00 – 18 00

Szacunkowy koszt warsztatów to 30 – 35 zł.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć oraz źródło artykułu na stronie:
http://biblioteka-pszczyna.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=622

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj