Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Setne urodziny mieszkanki Piasku

10 stycznia starosta pszczyński Paweł Sadza wraz z sekretarzem powiatu Szymonem Sektą oraz prezesem ZKRPiBWP Stanisławą Pistelok złożyli okolicznościową wizytę pani Agnieszce Poloczek, mieszkance Piasku, która w sobotę obchodzi swoje 100 urodziny.


Starosta, w imieniu swoim oraz mieszkańców powiatu, złożył dostojnej jubilatce najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju, wielu radosnych chwil w gronie najbliższych oraz nieustającej pogody ducha i uśmiechu na twarzy!

Pani Agnieszka urodziła się 11 stycznia 1914 roku w Piasku i jako wdowa po zmarłym mężu plut. Janie Poloczku od 1994 roku jest podopieczną Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejskiego w Pszczynie.

źródło: pless.pl

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj