Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Czarni Piasek z nowym trenerem i 1 procentem

Po rezygnacji Tomasza Malcharka trenerem piłkarzy Czarnych Piasek został Piotr Wieczorek. Współpraca z Pszczyńską Fundacją Wspierania i Rozwoju Sportu pozwoli na wsparcie klubu z Piasku 1 procentem swojego podatku.

Po grudniowej rezygnacji Tomasza Malcharka z trenowania piłkarzy Czarnych Piasek działacze szukali nowego trenera. Wybór padł na Piotra Wieczorka, dotychczas trenera grup młodzieżowych w klubie Piasku. - On bardzo dobrze zna piłkarzy pierwszej drużyny. Gdybyśmy zdecydowali się na trenera "z zewnątrz" musiałby on poświęcić czas na poznanie drużyny - mówi Grzegorz Ryguła, prezes klubu.
Nowy szkoleniowiec już spotkał się z zawodnikami, na pierwszym noworocznym treningu było 12 piłkarzy. - Trzech usprawiedliwiło swoją nieobecność - wyjaśnia Michał Pawlak, sekretarz klubu. Zawodnicy z Piasku będą trenować na swoich obiektach, a także na boisku "Orlik" w Piasku. Dzięki współpracy z GKS-em Tychy będą także mieć do dyspozycji podgrzewane boisko treningowe w Tychach.
Dzięki współpracy z Pszczyńską Fundacją Wspierania i Rozwoju Sportu będzie można wspomóc klub z Piasku. Wystarczy przekazać 1 procent swojego podatku na rzecz fundacji z dopiskiem "KS Czarni Piasek". - By wspomóc nasz klub wystarczy w zeznaniu podatkowym PIT zaznaczyć pole o przekazaniu 1 proc. swojego podatku, wpisać nr KRS 0000346362 oraz dopisać poniżej "KS Czarni Piasek" - tłumaczy Pawlak.

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj