Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Czarni z nadzieją na Nowy Rok, będzie 1% dla klubu

Działacze Klubu Sportowego Czarni Piasek wspólnie z piłkarzami podsumowali zakończoną rundę jesienną. Zarząd klubu pogratulował żakom i trampkarzom młodszym. Dyskutowano także o pierwszej drużynie. Tradycyjne zakończenie rundy było okazją do podsumowania rozgrywek w wykonaniu zawodników z Piasku. Na pierwszy ogień działacze z prezesem Grzegorzem Rygułą podziękowali za zaangażowanie najmłodszym adeptom piłki z naszej miejscowości. - Trenujcie tak dalej, a efekty sportowe na pewno przyjdą - zachęcał żaków i trampkarzy Ryguła.

Sukcesem zarządu w ostatnich tygodniach jest niewątpliwie pozyskanie blisko 10 tys. zł ze środków Urzędu Miasta w Pszczynie. Cała kwota zostanie przeznaczona na potrzeby drużyn młodzieżowych. - Jesteśmy na etapie kupna nowych strojów, dresów i sprzętu sportowego - mówi Ryguła. Z tej kwoty zostaną także sfinansowane przejazdy drużyn na mecze. Zarząd spotkał się także z trenerem i piłkarzami drużyny seniorskiej. Za współpracę podziękował Tomasz Malcharek, trener drużyny. Zawodnikom życzył powodzenia w rundzie wiosennej. - Rozmawiamy z kilkoma trenerami. Już wkrótce powinniśmy poznać nazwisko szkoleniowca, który od lutego rozpocznie treningi z drużyną - zapowiada Michał Pawlak, sekretarz klubu. Pozytywną informacją dotyczącą klubu jest także współpraca z Pszczyńską Fundacją Wspierania i Rozwoju Sportu. - Dzięki nie już od Nowego Roku mieszkańcy Piasku będą mogli przeznaczyć 1 proc. swojego podatku na rozwój naszego klubu. Już wkrótce ruszymy z kampanią informacyjną - zapowiada Pawlak.

Zarząd KS Czarni Piasek

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj