Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 22 Luty 2018    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Trzy puchary dla OSP Piasek

b_100_100_16777215_00_images_zsop_rp.jpgW sobotę 13 czerwca 2015 r. na boisku sportowym w Studzienicach odbyły się Zawody Strażackie Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Pszczyna. Tegoroczne zawody organizowała jednostka OSP Studzienice. W zawodach uczestniczyła większość OSP z gminy Pszczyna.
Zawody zostały rozegrane w grupie A (męska drużyna pożarnicza) gdzie nasza drużyna zajęła 3 miejsce, C (żeńska drużyna pożarnicza) gdzie również zajęliśmy 3miejsce oraz w kategoria MDP (młodzieżowa drużyna pożarnicza) gdzie zajęliśmy 2 miejsce.
Medale i puchary, dla zwycięskich drużyn wręczali m. in. burmistrz Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Grzegorz Wanot, poseł na sejm RP Sławomir Kowalski.
Marek Głombek

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

Zaloguj