Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Luty 2018    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Walentynkwe warsztaty decoupage

b_100_100_16777215_00_images_decu.JPG17 stycznia 2014r. pod patronatem Biblioteki Publicznej Filia w Piasku odbyły się kolejne warsztaty decoupage, które poprowadziła Sylwia Michalska. Tematem spotkania były zdobienia talerza plastikowego i stworzenie pięknego przedmiotu na nowo. Do zdobienia użyto preparatów do decoupage oraz spękań, nauczono się także klejenia papieru klasycznego. Powstały niepowtarzalne ozdoby, ale i przedmioty użytkowe, ponieważ zabezpieczone lakierem mogą służyć jako talerze dekoracyjne na owoce.. Na kolejne warsztaty zapraszamy za niecały miesiąc. Ich tematem będzie „Walentynkowe Serduszko z Drewna”. Zajęcia odbędą się w walentynkowy piątkowy wieczór 14 lutego o 17.30.

 Zapraszamy!

źródło: http://biblioteka-pszczyna.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=642

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

Zaloguj